Titles you rated
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Duty After SchoolRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0