Series
Ratings
57
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 0.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0