Series
Ratings
26
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
HealerRated ★ 5.0