Series
Ratings
67
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0