Titles you rated
A MuseRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0