Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5