Movies
Ratings
287
LoganRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 2.5
New TrialRated ★ 2.0
The KingRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 2.0