Titles you rated
The MachinistRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.5
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 4.0
He Loves Me... He Loves Me NotRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.0
Young & BeautifulRated ★ 4.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
CloserRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5