Titles you rated
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.5
Morning GloryRated ★ 5.0
Official SecretsRated ★ 5.0
PunctureRated ★ 5.0
Before We GoRated ★ 5.0
Patriots DayRated ★ 5.0
Hotel MumbaiRated ★ 5.0
IrreversibleRated ★ 0.5
Paris Can WaitRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.0
FridaRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
On a Magical NightRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
5 Flights UpRated ★ 5.0