Titles you rated
- InuYashaRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 1.5
The Superman AgeRated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
BloodRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Cain and AbelRated ★ 4.5- Invisible ManRated ★ 5.0
- Smile, YouRated ★ 5.0