Titles you rated
School 2013Rated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Rosy LoversRated ★ 2.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5
Bluebird's HouseRated ★ 2.0
I Have a LoverRated ★ 2.0- Unkind WomenRated ★ 3.5
Hi! School - Love OnRated ★ 1.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 1.5
Dream High 2Rated ★ 1.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 1.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0