Movies
Ratings
15
FluRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.5
HopeRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 1.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0