Titles you rated
Gods of EgyptRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
Robo-GRated ★ 3.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 3.5
VoiceRated ★ 3.5
Lala Pipo: A Lot of PeopleRated ★ 3.0
Library WarsRated ★ 4.0
Platinum DataRated ★ 3.0
The Brain ManRated ★ 4.0
The Bling RingRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 5.0
Thermae RomaeRated ★ 3.0
Yowamushi Pedal Re:RIDERated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0
Tony TakitaniRated ★ 3.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 4.0- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 5.0
Poison Berry in my BrainRated ★ 3.0