Series
Ratings
228
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
The Morose MononokeanRated ★ 4.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.0- www.working!!Rated ★ 3.5
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 4.0- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 4.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0