Series
Ratings
227
While You Were SleepingRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Rain or ShineRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Page TurnerRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0