Series
Ratings
54
My Horrible BossRated ★ 4.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
The KillingRated ★ 0.5
The Princess's ManRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0