Movies
Ratings
36
FluRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.0
HopeRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0