Series
Ratings
70
HouseRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.5
All InRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
On AirRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5- 특수사건전담반 TENRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0