Movies
Ratings
153
RoboCopRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
ChawRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0