Movies
Ratings
1161
The WailingRated ★ 4.5- My Father Is HeroRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Handsome SuitRated ★ 4.5
The InternshipRated ★ 5.0
MalenaRated ★ 4.0
Yes, MadamRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.5
The Nutty ProfessorRated ★ 4.0
The Glimmer ManRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 4.0
The Nut JobRated ★ 4.5
Joe's ApartmentRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 4.0
If the Sun Rises in the WestRated ★ 4.5
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 5.0
Young Dragons: Kung Fu Kids IIRated ★ 4.0