Movies
Ratings
117
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Mirror MirrorRated ★ 2.0
Omae Umasou Da naRated ★ 0.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 2.0
CarsRated ★ 2.0
Happiness for SaleRated ★ 1.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
No BreathingRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 1.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 1.5
Tough as IronRated ★ 1.0
Monster HouseRated ★ 2.0
LucyRated ★ 2.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 1.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.0