Series
Ratings
79
Heart to HeartRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 2.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 2.0
Love RainRated ★ 2.0
Twinkle TwinkleRated ★ 2.0
Feast of the GodsRated ★ 2.0
Vampire ProsecutorRated ★ 1.5
I Remember YouRated ★ 1.0
Angry MomRated ★ 0.5
East of EdenRated ★ 2.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 1.5
IRIS 2Rated ★ 2.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 0.5
Fashion KingRated ★ 2.0
Prime Minister and IRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
Big ThingRated ★ 2.0