Titles you rated
The RevenantRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0