Series
Ratings
65
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
UploadRated ★ 5.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5