Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
The UnfairRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 2.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
My Lucky StarsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0