Movies
Ratings
117
Someone SpecialRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 0.5
PandoraRated ★ 2.0
LolitaRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 2.5
50/50Rated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 2.0
She's the ManRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Rules of DatingRated ★ 3.0