Series
Ratings
33
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
Tears of the DragonRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0