Movies
Ratings
286
I Care a LotRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
DumboRated ★ 2.5
The FavouriteRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
War HorseRated ★ 3.0