Movies
Ratings
26
Little WomenRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
There's Something About MaryRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
NoahRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0