Titles you rated
Two CopsRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.5
The Good WifeRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 2.5