Movies
Ratings
217
Puss in BootsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
Stormy NightRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 3.0