Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 1.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
TriggerRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5- Love in the Big CityRated ★ 5.0
A Clean SweepRated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 4.5
Doctor SlumpRated ★ 2.5
The Kidnapping DayRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 2.0
High CookieRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 0.5
Doona!Rated ★ 0.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 0.5
A Shop for KillersRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5