Titles you rated
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.0
I Killed My MotherRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
The Spectacular NowRated ★ 3.0
1987Rated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
A Walk to RememberRated ★ 2.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Laws of AttractionRated ★ 1.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0