Movies
Ratings
472
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 1.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Halloween KillsRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
CandymanRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.5
Your Name Engraved HereinRated ★ 3.5
Ride or DieRated ★ 0.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 3.5