Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
K-On! The MovieRated ★ 3.5