Titles you rated
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Island Part 1Rated ★ 1.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
A Clean SweepRated ★ 5.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.5- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Voice Season 4Rated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense. Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0