Movies
Ratings
62
The MartianRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5