Movies
Ratings
257
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0