Series
Ratings
12
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5