Series
Ratings
34
Liar GameRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0