Titles you rated
 The King's SpeechRated ★ 3.0 The King's SpeechRated ★ 3.0
 Friends with BenefitsRated ★ 4.0 Friends with BenefitsRated ★ 4.0
 Good Morning PresidentRated ★ 3.0 Good Morning PresidentRated ★ 3.0
 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
 Rough CutRated ★ 4.5 Rough CutRated ★ 4.5
 The Map Against the WorldRated ★ 3.0 The Map Against the WorldRated ★ 3.0
 Northern Limit LineRated ★ 5.0 Northern Limit LineRated ★ 5.0
 Runway CopRated ★ 4.0 Runway CopRated ★ 4.0
 Small Town RivalsRated ★ 3.0 Small Town RivalsRated ★ 3.0
 National SecurityRated ★ 3.5 National SecurityRated ★ 3.5
 Monsters, Inc.Rated ★ 3.5 Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
 Beauty and the BeastRated ★ 3.0 Beauty and the BeastRated ★ 3.0
 WALL-ERated ★ 3.0 WALL-ERated ★ 3.0
 50 First DatesRated ★ 4.0 50 First DatesRated ★ 4.0
 The Last PrincessRated ★ 4.0 The Last PrincessRated ★ 4.0
 HelplessRated ★ 3.0 HelplessRated ★ 3.0
 ClickRated ★ 3.0 ClickRated ★ 3.0
 Non-StopRated ★ 3.5 Non-StopRated ★ 3.5
 A Company ManRated ★ 4.0 A Company ManRated ★ 4.0
 My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.5 My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.5