Movies
Ratings
24
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Center StageRated ★ 4.0
First PositionRated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.5
AnastasiaRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.5