Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0