Series
Ratings
16
One Punch ManRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5