Titles you rated
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0- Plastic MemoriesRated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
IRODUKU: The World in ColorsRated ★ 5.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 4.5
Twinkling WatermelonRated ★ 5.0
High CookieRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 5.0
Lycoris RecoilRated ★ 3.5- MonsterRated ★ 5.0
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0