Titles you rated
I Am LegendRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Venus and MarsRated ★ 1.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5