Titles you rated
Bad GuysRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0