Series
Ratings
31
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0