Titles you rated
AladdinRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Queen of WalkingRated ★ 3.5
Girl by GirlRated ★ 3.5
Taare Zameen ParRated ★ 4.5
Paddington 2Rated ★ 4.0
Shakespeare in LoveRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
The SpiesRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 4.0
PopulaireRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0