Titles you rated
 MonsterRated ★ 4.0 MonsterRated ★ 4.0
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
 12.12: THE DAYRated ★ 4.0 12.12: THE DAYRated ★ 4.0
 MissingRated ★ 4.5 MissingRated ★ 4.5
 ForgottenRated ★ 3.5 ForgottenRated ★ 3.5
 Decision to LeaveRated ★ 3.0 Decision to LeaveRated ★ 3.0
 ExitRated ★ 4.0 ExitRated ★ 4.0
 Honest CandidateRated ★ 3.0 Honest CandidateRated ★ 3.0
 3 IdiotsRated ★ 4.0 3 IdiotsRated ★ 4.0
 Extreme JobRated ★ 4.0 Extreme JobRated ★ 4.0
 Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0 Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
 RunRated ★ 3.5 RunRated ★ 3.5
 ParasiteRated ★ 4.5 ParasiteRated ★ 4.5
 Samjin Company English ClassRated ★ 4.0 Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
 Inside meRated ★ 4.0 Inside meRated ★ 4.0
 Bohemian RhapsodyRated ★ 2.0 Bohemian RhapsodyRated ★ 2.0
 Intimate StrangersRated ★ 4.5 Intimate StrangersRated ★ 4.5
 The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0 The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
 SearchingRated ★ 4.5 SearchingRated ★ 4.5
 Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5 Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5